Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Spelare för Team Enköping BK

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och starttider för Team Enköping BK.

Antal anmälda spelare:
Herrar: 16 st
Damer: 0 st
 
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Tisdagen den 7 januari 18:30
Torsdagen den 9 januari 18:30
Lördagen den 11 januari 10:00
Lördagen den 11 januari 15:00
Tisdagen den 14 januari 18:30
Torsdagen den 16 januari 18:30
Tisdagen den 21 januari 18:30
Tisdagen den 28 januari 18:30
Torsdagen den 30 januari 18:30
Tisdagen den 4 februari 18:30
Torsdagen den 6 februari 18:30
Tisdagen den 11 februari 18:30
Torsdagen den 13 februari 18:30
Lördagen den 15 februari 10:00
Tisdagen den 18 februari 18:30
Torsdagen den 20 februari 18:30
Tisdagen den 25 februari 18:30
Torsdagen den 27 februari 18:30

 
TISDAGEN DEN 7 JANUARI 18:30
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Filip Ruthström Herrar
Fredrik Hamsund Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Lindström Eriksson Herrar
Johan Norell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Per Köhler Herrar
Tim Ahde Herrar
Evelina Westin Damer
 
TORSDAGEN DEN 9 JANUARI 18:30
Namn Klass
Filip Ruthström Herrar
Jimmy Krell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Per Köhler Herrar
Stefan Dew Herrar
 
LÖRDAGEN DEN 11 JANUARI 10:00
Namn Klass
Anton Westin Herrar
Johan Lindström Eriksson Herrar
Per Köhler Herrar
Åsa Säfström Damer
 
LÖRDAGEN DEN 11 JANUARI 15:00
Namn Klass
Fredrik Bergmark Herrar
Johan Brunsberg Herrar
Johan Norell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Stefan Dew Herrar
Tim Ahde Herrar
 
TISDAGEN DEN 14 JANUARI 18:30
Namn Klass
Filip Ruthström Herrar
Fredrik Hamsund Herrar
Johan Lindström Eriksson Herrar
Johan Norell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Stefan Dew Herrar
Tim Ahde Herrar
 
TORSDAGEN DEN 16 JANUARI 18:30
Namn Klass
Filip Ruthström Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Brunsberg Herrar
Johan Lindström Eriksson Herrar
Åsa Säfström Damer
 
TISDAGEN DEN 21 JANUARI 18:30
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Filip Ruthström Herrar
Fredrik Hamsund Herrar
Jerry Olsson Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Lindström Eriksson Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Per Köhler Herrar
Stefan Dew Herrar
Tim Ahde Herrar
Evelina Westin Damer
Åsa Säfström Damer
 
TISDAGEN DEN 28 JANUARI 18:30
Namn Klass
Filip Ruthström Herrar
Fredrik Hamsund Herrar
Jerry Olsson Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Norell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Stefan Dew Herrar
Åsa Säfström Damer
 
TORSDAGEN DEN 30 JANUARI 18:30
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Filip Ruthström Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Brunsberg Herrar
Åsa Säfström Damer
 
TISDAGEN DEN 4 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Filip Ruthström Herrar
Fredrik Hamsund Herrar
Jerry Olsson Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Lindström Eriksson Herrar
Johan Norell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Per Köhler Herrar
Stefan Dew Herrar
Tim Ahde Herrar
Evelina Westin Damer
 
TORSDAGEN DEN 6 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Filip Ruthström Herrar
Fredrik Hamsund Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Lindström Eriksson Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Per Köhler Herrar
 
TISDAGEN DEN 11 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Anton Westin Herrar
Filip Ruthström Herrar
Fredrik Hamsund Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Lindström Eriksson Herrar
Johan Norell Herrar
Per Köhler Herrar
Stefan Dew Herrar
Tim Ahde Herrar
Evelina Westin Damer
Åsa Säfström Damer
 
TORSDAGEN DEN 13 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Anton Westin Herrar
Filip Ruthström Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Brunsberg Herrar
Johan Lindström Eriksson Herrar
Johan Norell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Stefan Dew Herrar
 
LÖRDAGEN DEN 15 FEBRUARI 10:00
Namn Klass
Jerry Olsson Herrar
Jimmy Krell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Per Köhler Herrar
Åsa Säfström Damer
 
TISDAGEN DEN 18 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Anton Westin Herrar
Filip Ruthström Herrar
Fredrik Hamsund Herrar
Johan Lindström Eriksson Herrar
Johan Norell Herrar
Per Köhler Herrar
Stefan Dew Herrar
Tim Ahde Herrar
Evelina Westin Damer
Åsa Säfström Damer
 
TORSDAGEN DEN 20 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Anton Westin Herrar
Filip Ruthström Herrar
Johan Norell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Per Köhler Herrar
Stefan Dew Herrar
Åsa Säfström Damer
 
TISDAGEN DEN 25 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Anton Westin Herrar
Filip Ruthström Herrar
Fredrik Hamsund Herrar
Johan Norell Herrar
Per Köhler Herrar
Stefan Dew Herrar
Evelina Westin Damer
Åsa Säfström Damer
 
TORSDAGEN DEN 27 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Anton Westin Herrar
Filip Ruthström Herrar
Fredrik Hamsund Herrar
Johan Norell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Stefan Dew Herrar
Evelina Westin Damer
Åsa Säfström Damer
 
FINALSTEG 1 - HERRAR OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Johan Brunsberg Herrar
Johan Norell Herrar
Stefan Dew Herrar
 
FINALSTEG 1 - HERRAR HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Filip Ruthström Herrar
Johan Brunsberg Herrar
Johan Norell Herrar