Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Spelare för Bålsta BC

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och starttider för Bålsta BC.

Antal anmälda spelare:
Herrar: 22 st
Damer: 0 st
 
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Torsdagen den 12 december 18:30
Torsdagen den 23 januari 18:00
Torsdagen den 23 januari 19:30
Torsdagen den 30 januari 18:00
Torsdagen den 30 januari 19:30
Torsdagen den 6 februari 18:00
Torsdagen den 6 februari 19:30
Torsdagen den 13 februari 18:00
Torsdagen den 13 februari 19:30
Torsdagen den 20 februari 18:00
Torsdagen den 20 februari 19:30
Torsdagen den 27 februari 18:00
Torsdagen den 27 februari 19:30

 
ONSDAGEN DEN 4 DECEMBER 18:30
Namn Klass
Per Nordin Herrar
Peter Akej Herrar
Britt-Marie Karlsson Damer
Susanna Olsson Damer
 
ONSDAGEN DEN 11 DECEMBER 18:00
Namn Klass
Kjell Wallin Herrar
Susanna Olsson Damer
 
TORSDAGEN DEN 12 DECEMBER 18:30
Namn Klass
Benny Stark Herrar
Johan Canberger Herrar
Eva Forsberg Damer
 
ONSDAGEN DEN 8 JANUARI 18:00
Namn Klass
Kenneth Boberg Herrar
Kjell Wallin Herrar
Olle Wallin Herrar
Susanna Olsson Damer
 
ONSDAGEN DEN 15 JANUARI 18:00
Namn Klass
Kenneth Boberg Herrar
Kjell Wallin Herrar
Peter Akej Herrar
Anita Johnsson Damer
Britt-Marie Karlsson Damer
 
ONSDAGEN DEN 22 JANUARI 18:00
Namn Klass
Kenneth Boberg Herrar
Per Nordin Herrar
 
TORSDAGEN DEN 23 JANUARI 18:00
Namn Klass
Benny Stark Herrar
Christer Plahn Herrar
Marcus Pettersson Herrar
Tony Eklund Herrar
Torbjörn Lidén Herrar
Eva Forsberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 23 JANUARI 19:30
Namn Klass
Benny Stark Herrar
Christer Plahn Herrar
Tony Eklund Herrar
Torbjörn Lidén Herrar
Eva Forsberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 30 JANUARI 18:00
Namn Klass
Kenneth Boberg Herrar
 
TORSDAGEN DEN 30 JANUARI 18:00
Namn Klass
Albin Nyström Herrar
Anders Gabrielsson Herrar
Benny Stark Herrar
Christer Plahn Herrar
Johan Canberger Herrar
Marcus Pettersson Herrar
Peter Wikström Herrar
Tony Eklund Herrar
Torbjörn Lidén Herrar
Eva Forsberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 30 JANUARI 19:30
Namn Klass
Albin Nyström Herrar
Anders Gabrielsson Herrar
Benny Stark Herrar
Björn Bergström Herrar
Christer Plahn Herrar
Johan Canberger Herrar
Marcus Pettersson Herrar
Peter Wikström Herrar
Tony Eklund Herrar
Torbjörn Lidén Herrar
Eva Forsberg Damer
 
ONSDAGEN DEN 5 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Kenneth Boberg Herrar
Kjell Wallin Herrar
 
TORSDAGEN DEN 6 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Albin Nyström Herrar
Anders Gabrielsson Herrar
Benny Stark Herrar
Gösta Eriksson Herrar
Johan Canberger Herrar
Marcus Pettersson Herrar
Patrik Gabrielsson Herrar
Tony Eklund Herrar
Torbjörn Lidén Herrar
 
TORSDAGEN DEN 6 FEBRUARI 19:30
Namn Klass
Albin Nyström Herrar
Anders Gabrielsson Herrar
Björn Bergström Herrar
Patrik Gabrielsson Herrar
Peter Wikström Herrar
Tony Eklund Herrar
Torbjörn Lidén Herrar
Eva Forsberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 13 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Albin Nyström Herrar
Benny Stark Herrar
Christer Plahn Herrar
Marcus Pettersson Herrar
Patrik Gabrielsson Herrar
Tony Eklund Herrar
Torbjörn Lidén Herrar
Eva Forsberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 13 FEBRUARI 19:30
Namn Klass
Albin Nyström Herrar
Benny Stark Herrar
Christer Plahn Herrar
Johan Canberger Herrar
Patrik Gabrielsson Herrar
Tony Eklund Herrar
Torbjörn Lidén Herrar
Eva Forsberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 20 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Albin Nyström Herrar
Anders Gabrielsson Herrar
Benny Stark Herrar
Gösta Eriksson Herrar
Marcus Pettersson Herrar
Patrik Gabrielsson Herrar
Tony Eklund Herrar
Torbjörn Lidén Herrar
Eva Forsberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 20 FEBRUARI 19:30
Namn Klass
Albin Nyström Herrar
Anders Gabrielsson Herrar
Johan Canberger Herrar
Marcus Pettersson Herrar
Patrik Gabrielsson Herrar
Torbjörn Lidén Herrar
 
ONSDAGEN DEN 26 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Håkan Axeen Herrar
 
TORSDAGEN DEN 27 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Albin Nyström Herrar
Anders Gabrielsson Herrar
Benny Stark Herrar
Marcus Pettersson Herrar
Patrik Gabrielsson Herrar
Peter Wikström Herrar
Torbjörn Lidén Herrar
 
TORSDAGEN DEN 27 FEBRUARI 19:30
Namn Klass
Albin Nyström Herrar
Anders Gabrielsson Herrar
Christer Plahn Herrar
Johan Canberger Herrar
Peter Wikström Herrar
Tony Eklund Herrar
Eva Forsberg Damer
 
FINALSTEG 1 - HERRAR OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Christer Plahn Herrar
Kenneth Boberg Herrar
Patrik Gabrielsson Herrar
Per Nordin Herrar
Tony Eklund Herrar
 
FINALSTEG 1 - DAMER OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Britt-Marie Karlsson Damer
Eva Forsberg Damer
 
FINALSTEG 1 - DAMER HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Eva Forsberg Damer
Susanna Olsson Damer
 
FINALSTEG 1 - HERRAR HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Christer Plahn Herrar
Kenneth Boberg Herrar
Marcus Pettersson Herrar
Patrik Gabrielsson Herrar
Per Nordin Herrar