Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Spelare för Uppsala BC 90

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och starttider för Uppsala BC 90.

Antal anmälda spelare:
Herrar: 19 st
Damer: 0 st
 
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Tisdagen den 3 december 19:00
Torsdagen den 5 december 19:00
Tisdagen den 10 december 19:00
Tisdagen den 17 december 19:00
Torsdagen den 19 december 19:00
Torsdagen den 2 januari 19:00
Tisdagen den 7 januari 19:00
Torsdagen den 9 januari 19:00
Tisdagen den 14 januari 19:00
Torsdagen den 16 januari 19:00
Tisdagen den 21 januari 17:00
Torsdagen den 23 januari 19:00
Tisdagen den 28 januari 19:00
Torsdagen den 30 januari 19:00
Tisdagen den 4 februari 19:00
Torsdagen den 6 februari 19:00
Tisdagen den 11 februari 19:00
Torsdagen den 13 februari 19:00
Tisdagen den 18 februari 19:00
Torsdagen den 20 februari 19:00
Tisdagen den 25 februari 19:00
Torsdagen den 27 februari 19:00

 
TISDAGEN DEN 3 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
Jimmy Zettergren Herrar
Mats Landström Herrar
Micael Hamberg Herrar
Lina Hamberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 5 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Mats Landström Herrar
 
TISDAGEN DEN 10 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Conny Pihl Herrar
Erhard Meissner Herrar
Jimmy Zettergren Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Mats Landström Herrar
Tomas Backlund Herrar
 
TISDAGEN DEN 17 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Anders II Ljungqvist Herrar
Conny Pihl Herrar
Jimmy Zettergren Herrar
 
TORSDAGEN DEN 19 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Tom Friberg Herrar
 
TORSDAGEN DEN 2 JANUARI 19:00
Namn Klass
Daniel Berg Herrar
Tomas Backlund Herrar
 
TISDAGEN DEN 7 JANUARI 18:30
Namn Klass
Sara Nyberg Damer
 
TISDAGEN DEN 7 JANUARI 19:00
Namn Klass
Daniel Berg Herrar
Erhard Meissner Herrar
Erik Thorselius Herrar
Jimmy Zettergren Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Mats Landström Herrar
Micael Hamberg Herrar
Tomas Backlund Herrar
Jaqueline Hermelin Damer
Lina Hamberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 9 JANUARI 19:00
Namn Klass
Conny Pihl Herrar
Daniel Berg Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Mats Landström Herrar
Micael Hamberg Herrar
Thomas Ekström Herrar
Tom Friberg Herrar
Tomas Backlund Herrar
Jaqueline Hermelin Damer
Lidia Svedberg Damer
Lina Hamberg Damer
 
TISDAGEN DEN 14 JANUARI 19:00
Namn Klass
Anders II Ljungqvist Herrar
Daniel Berg Herrar
Erhard Meissner Herrar
Erik Thorselius Herrar
Mats Landström Herrar
Tomas Backlund Herrar
Jaqueline Hermelin Damer
 
TORSDAGEN DEN 16 JANUARI 19:00
Namn Klass
Daniel Berg Herrar
Daniel Färnlycke Herrar
Mats Landström Herrar
Thomas Ekström Herrar
Tom Friberg Herrar
Tomas Backlund Herrar
Johanna Hamilton Damer
 
TISDAGEN DEN 21 JANUARI 17:00
Namn Klass
Anders I Ljungkvist Herrar
Conny Pihl Herrar
Daniel Berg Herrar
Erik Thorselius Herrar
Jimmy Zettergren Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Mats Landström Herrar
Tomas Backlund Herrar
 
TORSDAGEN DEN 23 JANUARI 19:00
Namn Klass
Daniel Berg Herrar
Erhard Meissner Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Mats Landström Herrar
Micael Hamberg Herrar
Thomas Ekström Herrar
Tomas Backlund Herrar
Jaqueline Hermelin Damer
Lina Hamberg Damer
 
TISDAGEN DEN 28 JANUARI 19:00
Namn Klass
Anders I Ljungkvist Herrar
Erhard Meissner Herrar
Erik Thorselius Herrar
Jimmy Zettergren Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
 
TORSDAGEN DEN 30 JANUARI 19:00
Namn Klass
Daniel Berg Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
 
TISDAGEN DEN 4 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Anders I Ljungkvist Herrar
Daniel Berg Herrar
Erik Thorselius Herrar
Jimmy Zettergren Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Tomas Backlund Herrar
 
TORSDAGEN DEN 6 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Anders I Ljungkvist Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Tomas Backlund Herrar
 
TISDAGEN DEN 11 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Anders I Ljungkvist Herrar
Erik Thorselius Herrar
Jimmy Zettergren Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Mats Landström Herrar
 
TORSDAGEN DEN 13 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Daniel Berg Herrar
Daniel Färnlycke Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Mats Landström Herrar
Micael Hamberg Herrar
Tom Friberg Herrar
Tomas Backlund Herrar
Lina Hamberg Damer
 
TISDAGEN DEN 18 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Daniel Berg Herrar
Jimmy Zettergren Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Mats Landström Herrar
 
TORSDAGEN DEN 20 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Daniel Berg Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Mats Landström Herrar
Micael Hamberg Herrar
Tomas Backlund Herrar
Lina Hamberg Damer
 
TISDAGEN DEN 25 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Daniel Berg Herrar
Erhard Meissner Herrar
Erik Thorselius Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Mats Landström Herrar
Jaqueline Hermelin Damer
 
TORSDAGEN DEN 27 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Conny Pihl Herrar
Daniel Berg Herrar
Erhard Meissner Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Mats Landström Herrar
Micael Hamberg Herrar
Jaqueline Hermelin Damer
Johanna Hamilton Damer
Lina Hamberg Damer
 
FINALSTEG 1 - HERRAR OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Micael Hamberg Herrar
Tom Friberg Herrar
 
FINALSTEG 1 - DAMER OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Lidia Svedberg Damer
Lina Hamberg Damer
Sara Nyberg Damer
 
FINALSTEG 1 - DAMER HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Jaqueline Hermelin Damer
Johanna Hamilton Damer
Sara Nyberg Damer
 
FINALSTEG 1 - HERRAR HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Erik Thorselius Herrar
Mats Landström Herrar
Tom Friberg Herrar